נעילת תריסים חשמליים

יצאת צדיק - תעודה

מיגון לתריסים חשמליים – נעילת תריסים חשמליים. אריה הלוחש לתריסים

נעילת תריסים חשמליים – מה זה אומר? נועל לתריסים חשמליים, מותקן בתוך ארגז התריס, אחרי התקנת הנעילה, לחיצה על הורדת התריס עד  סופו נועל את התריס חשמלי באופן אוטומטי. ובאחריות”.. אף אחד לא יוכל להרים את התריס מבחוץ ולא משנה מה גודלו של התריס החשמלי. — תריס חשמלי סגור יוצר תחושת אשליה של בטחון בבית. אבל חברות הביטוח לא חיות באשליות. לצורך הגברת האבטחה בבית, אפשר להתקין להט לוק. אז אם מותקנים אצלכם בבית תריסים חשמליים ניתן להוסיף לתריס הקיים מנגנון להט לוק – נעילת תריסים חשמליים – המונע את הרמת התריס מבחוץ. סוג הנעילה לתריסים חשמליים שאני מתקין קיים בישראל כבר שנים רבות ומשתמשים בו כל בעלי המקצוע בתחום התריסים חשמליים, להט לוק פותח בשנת 2001  ונרשם כפטנט ב 2003 על ידי חזי טווינה הבעלים של חברת twinaplast.שפיתחה גם את התריס אור המוכר, להט לוק נמכר בכל מחסני האלומיניום בארץ. המוצר הוכיח את עצמו, ומותקן בהרבה בתים בישראל.

סרטון המדגים נעילת תריס חשמלי – לחצו כאן

דבר שחשוב לדעת  לפני התקנת נעילה לתריס חשמלי.

ישנם נעילות לתריסים חשמליים שבשביל להתקין אותם, נדרשים להוציא כמה שלבים בחלקו העליון של התריס. [דבר שלא בריא לתריס בכלל] פחות שלבים בארגז התריס גורמים לעומס רב על השלב העליון. מה שגורם לאותו שלב עליון במוקדם או במאוחר להתנתק משאר התריס. לכן כשאני מייצר תריס חשמלי חדש. שלבי התריס אמורים להגיע עד מוט הגלילה [וואל] עליו נגלל התריס. ואת זה תשאלו כל יצרן של תריסים חשמליים”. התקנת נעילה לתריס חשמלי שאני ממליץ מהסוג המוכר והנמכר ביותר, לא משנה את מבנה התריס החשמלי ואינו מצריך פרוק והוצאת חלק מהשלבים בחלקו העליון של התריס. אז שלא יספרו לכם סיפורים על תקן כזה או אחר. אז אם החלטתם להתקין נעילה לתריס חשמלי הגעתם למקום הנכון, אתם יכולים להיות רגועים. מאחוריי למעלה מ 33 שנות ניסיון, ואני מכיר תריסים חשמליים מדור ראשון ועד דור אחרון כמו את כפות ידי.

נעילה לתריס חשמלי

איך תדעו במי לבחור?

אז הנה מספר פרמטרים שיכולים לסייע לכם לקבל החלטה מושכלת:

משלמים פחות ומקבלים יותר.. להט לוק חזק יותר מכל נעילה אחרת .

מיגון לתריסים חשמליים מסוג זה מוכר על ידי חברות הביטוח.

נעילה מסוג להט לוק נמכר בכל הארץ במחיר התחלתי של 450 שח לתריס, ומותקן על ידי כל איש תריסים. [ אין בלעדיות על ההתקנה ] חברת טווינה פלאסט מייצרת את המוצר כבר שנים ארוכות מפלסטיק חזק מסוג  DELARIN ולא ממתכת בכדי לא לפגוע בשלבי התריס, המוצר עבר בדיקות תחת לחץ — והוכיח את עצמו.

שורה תחתונה… הגינות. אחריות

תיקון תריסים חשמליים איכותי מקצועי ומשתלם.

אריה הלוחש לתריסים, הוא מומחה תיקון תריסים חשמליים המספק מגוון רחב של שירותים – להלן סקירה של שירותי תיקון לתריסים חשמליים. מנועים לתריסים חשמליים. התקנת תריסים חשמליים חדשים מכל סוג באזור המרכז. שירות להתקנת להט לוק מנגנון נעילה לתריסים חשמליים קיימים.

 תריסים חשמליים וחלונות מכל סוג

  • התריס לא עולה/יורד? התריס מקצר? מתפרק? תוכלו להזמין אותי לצורך תיקון תריסים חשמליים מכל סוג, תיקון תריס חשמלי בקומה גבוהה כשארגז התריס בחוץ, תיקון תריסי גלילה , תיקון תריס גלילה ידני (רצועה)
  • החלונות או התריסים לא נסגרים/נפתחים – ועוד מעט יגיע החורף/קיץ. מישהו צריך לטפל במנגנון הסגירה והפתיחה שלהם ולהבטיח שהוא יפעל כראוי למניעת חדירת גשם לבית או לצורך איוורור.
  • טיפול בכל סוגי החלונות: דריי קיפ, חלונות הזזה, חלונות תלויי צד, הרמה, מסתובבים ועוד.
מנוע לתריס חשמלי סומפי
מנוע לתריס חשמלי סומפי

שדרוג תריס ידני לתריס חשמלי

הפיכת תריס גלילה ידני לתריס חשמלי איכותי. ההחלפה מתבססת על בית התריס הקיים תוך חיבורו לרשת החשמל והתקנת מנוע לתריס חשמלי בתוכו. וכל זה מתבצע בתוך שעה אחת בלבד

היתרונות שלי

אחריות – מתן אחריות של שנה על כל תיקון תריס חשמלי. אחריות 3 שנים על נעילה לתריס חשמלי. ואחריות של 5-7 שנים, על כל סוגי המנועים לתריסים חשמליים. שירות מקצועי, אדיב ואיכותי ניסיון של למעלה מ- 33 שנה עם ידע רב והיכרות עם סוגים רבים של חלונות ותריסים חשמליים

זקוקים לשירות התקנת נעילה לתריס חשמלי? אתם מוזמנים ליצור קשר ☎️

חייגו עכשיו!

תוך שעה… אני אצלך!

לחצו כאן ליצירת קשר

תוך שעה… אני אצלך!

מעוניינים בפרטים נוספים? או ייעוץ? אתם מוזמנים לצור קשר, או להשאיר פרטים בטופס ונחזור אליכם בהקדם!

אריה: 052-9771860