תיקון תריסים חשמליים מודיעין

תיקון תריסים במודיעין

שרות תיקון תריסים חשמליים במודיעין ע"י טכנאי מומחה.

תיקון תריסים חשמליים מודיעין, תריס חשמלי–לא עולה\יורד? מחפשים תיקון תריסים חשמליים? אני אריה טכנאי מומחה ותיק ויסודי, המספק שרות תיקון תריסים חשמליים תיקון תריסי גלילה חשמליים וידניים מכל סוג, תיקון חלונות והתקנת מנגנון להט לוק" נעילה לתריסים חשמליים המונעים הרמת התריס מבחוץ. אז אם אתם גרים במודיעין והתריס החשמלי שלכם זקוק לתיקון הגעתם לאיש הנכון ,שרות מהיר לתיקון תריסים על ידי בעל מקצוע מומחה. אריה יגיע אליכם בתוך שעה!

אז לְמה כדאי להזמין אותי? 

תיקון תריסים חשמליים – איכותי מקצועי ומשתלם.

אריה טכנאי תיקון תריסים חשמליים במודיעין

  • תיקון תריסים חשמליים מכל סוג  מנועים לתריסים חשמליים באיכות טובה
  • אצלי תקבלו 5 שנות אחריות מלאה לכל סוגי המנועים
  • שדרוג תריסים ידניים לתריסים חשמליים
  • להט לוק – הוספת נעילה לתריסים חשמליים למניעת פריצה.
  • תיקון תריסי גלילה ידניים – החלפה לרצועה חזקה.
  • שלבי התריס נקרעו? תיקון השלבים הקיימים ללא צורך להחליף לחדש.
  • שדרוג  תריסי גלילה ידניים לתריסים חשמליים איכותיים.
מנוע לתריס חשמלי סומפי
מנוע לתריס חשמלי סומפי

מודיעין — ממלכה של תריסים חשמליים

תיקון תריסים חשמליים הופך אותך, לעתים, גם לסטטיסטיקאי. וגם למזהה טרנדים עיצוביים בעל כורחך. לא בגלל שאתה, באופן טבעי, נכנס להרבה בתים ויודע מה מסתתר מאחורי התריסים שלהם, אלא בגלל שתריסים, חלונות ופרופיל אלומיניום הם חלק מהעיצוב של הבית. תריסים משפיעים על עיצוב הפנים וגם על החזות החיצונית. גם בבנייני דירות וגם בבתים פרטיים.

תעלומת התריסים של מודיעין

כמי שמספק שירותי תיקון תריסים חשמליים במודיעין ובכל אזור המרכז גיליתי להפתעתי שבישראל נולדה מעצמה של תריסים חשמליים. מעצמה של ממש. כמות הפניות שאני מקבל לתיקון תריסים במודיעין, היא ממש שוברת שיאים. קצת ניסיתי לפענח את התעלומה. איך קרה שעיר אחת באופן מובהק הפכה להיות נושאת הדגל של תריסים חשמליים. לאט לאט, מביקור לביקור במודיעין לצורך תיקון תריסים חשמליים, הגעתי למספר תובנות: מודיעין היא עיר חדשה יחסית והתפתחה יחד עם ענף התריסים החשמליים. לכן, זה היה טבעי שתריסים חשמליים ישולבו בבנייה החדשה. הביקוש בא גם מלמטה. מודיעין היא עיר של משפרי דיור וזוגות צעירים שיודעים ומבינים משהו על החיים הטובים. בשבילם תריסים חשמליים בבית הם בגדר מובן מאליו ועידן הגפת או פתיחת התריסים ידנית, חלף לו.

מתקן תריסים אוהב תריסים?

חיבתי לעיר מודיעין היא ברורה. אני מומחה תיקון תריסים חשמליים, אני אוהב את מה שאני עושה. אז איך אני יכול להישאר אדיש לעיר כמודיעין שהפכה לבית השני שלי, אם אתם מתגוררים בעיר מודיעין ובדיוק היום התריס חשמלי שלכם סרב להיפתח, התריס יצא ממסלולו או שלביו התנתקו זה מזה, מנוע התריס מסרב לעבוד,

הלוחש לתריסים – אז אם הזמנתם אותי לתיקון תריסים חשמליים תהיו בטוחים שהגעתם למקום הנכון אני אעשה הכל כדי שאותו תריס חשמלי, ימשיך לעבוד זמן רב – מאחוריי מעל 33 שנות ניסיון ואני מכיר תריסים חשמליים מכל סוג, מדור ראשון ועד דור אחרון, כמו את כפות ידי. אז אם התריס חשמלי שלכם אמר היום את דברו –

אתם מוזמנים ליצור קשר ☎️

חייגו עכשיו!

תוך שעה… אני אצלך!

תוך שעה… אני אצלך!

מעוניינים בפרטים נוספים? או ייעוץ? אתם מוזמנים לצור קשר, או להשאיר פרטים בטופס ונחזור אליכם בהקדם!

אריה גוטרמן: 052-9771860